ACCAFIN | MUDEFIN

Dr. Ünal ŞERİFLER, SMMM - İç Denetim ve Finansal Raporlama Müdürü

Dr. Ünal ŞERİFLER, SMMM

İç Denetim ve Finansal Raporlama Müdürü

 

Akademik ve mesleki bilgilerimi paylaşmak amacıyla 2009 yılında yayına açtığım siteme, zaman içerisinde kendi uzmanlık alanlarında hazırladıkları yazılarını paylaşan yakın çevrem de eklendi/ekleniyor.

Bunun yanında, meslekteki büyüklerime ait ve benim mesleki gelişimime katkısı olan bazı yazıları, izinler dahilinde siteye dahil ettim/ediyorum.

Böylece "accafin.com" Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve Amerika'dan dahi ziyaretçi alan ve günlük ortalama 250 "tekil" ziyaretçinin faydalandığı bir site halinde geldi.

Forum niteliğinde olmayan bir uzmanlık sitesi için bunun hem hiç fena olmadığını hem de çok daha yüksek bir potansiyeli de barındırdığını düşünüyorum.  

Umarım ilgili herkes için faydalı olur.

Saygılarımla,

Dr. Ünal ŞERİFLER, SMMM

Vizyon

Muhasebe, Denetim ve Finans alanlarında ilgili tüm kesimin yol gösterici ve başvuru amaçlı faydalanacağı önemli başvuru kaynakları arasında yer almaktır.

Misyon

Muhasebe, Denetim ve Finans alanlarında makale, örnek olay, güncel yazı paylaşımları ve bu alanlardaki kitap, film ve belgesel incelemleriyle ilgili herkesin bilgi ve farkındalık seviyelerinin artmasına yardımcı olmaktır.

 

ACCAFIN | MUDEFIN

Vizyon; Muhasebe, Denetim ve Finans alanlarında öncelikli başvuru kaynağı olmaktır.


Misyon; Muhasebe, Denetim ve Finans alanlarında nitelikli yayınlar ile kullanıcıların bilgi ve farkındalık seviyelerinin artmasına yardımcı olmaktır.


Bizi takip edin!


Periyodik bültenler için mail grubuna üye olabilirsiniz

MUDEFIN | ACCAFIN Mobile

0
paylaşım!

Bizi takip edin..

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz...

0
paylaşım!